O nás

Naše společnost , člen asociace realitních kanceláří, byla založena v roce 2009  realitním makléřem s dlouholetou zkušeností v oblasti realit.

Prioritou je pro nás individuální přístup ke klientům s nabídkou kvalifikovaného a kompletního servisu. Zabýváme se prodejem a pronájmem nemovitostí (domů, bytů, restaurací, kanceláří, obchodů) a prodejem pozemků. Vaši nemovitost při osobní návštěvě nafotíme, poradíme ohledně ceny, doplníme potřebné údaje a nabídneme klientům.  Inzerci zajišťujeme na našich webových stránkách a několika nejvýznamnějších realitních serverech.

Dále pro Vás zajistíme při prodeji kompletní právní servis u zkušené a námi praxí ověřené kanceláře včetně advokátní úschovy, odhadu nemovitosti, vypracování potřebných smluv , návrh a zápis do katastru nemovitostí a vypracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti pro kupujícího. Při pronájmu zajistíme vypracování smluv nájemních.  Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc a to ve všech směrech. Spokojený klient je pro nás daleko důležitější , než rychlá a vysoká provize.